Nakladatelství Jazykový koutek

  • Nakladatelství Jazykový koutek sídlí v  pražských Nuslích – Mečislavova ulice 7. Kromě knih tu najdete také kurzy, kreativní dílny a semináře pro lektory i překladatele. (přihlášky přes e-shop)
  • Prodej vstupenek na přednášku v Bystřici pod Hostýnem zahájen! ZDE

 

Kdo jsem a co dělám

Jmenuju se Lucka Gramelová a jazyky jsou moje vášeň. Učím španělštinu, italštinu a řečtinu, a to už 15 let. 

Provozuju malé jazykové nakladatelství, v jehož prostorách pořádáme já a moji kolegové tématické semináře pro studenty, učitele i překladatele. V nakladatelství postupně vyšly knihy Jak vyzrát na cizí jazyky nebo jazykové učebnice Pojďme si povídat řecky, Turečtina hrou, Rumunština pro začátečníky a další.

Z mých kurzů je nejoblíbenější kurz Jak se učit jazyky, kde radím lidem, jak se učit jazyky rychleji a zábavněji. Chodí na něj věční začátečníci v angličtině i překladatelé nebo polygloti.

Naučit se cizí jazyk je mnohem jednodušší, než si myslíte. Ukážu vám, že není potřeba strávit dlouhé roky v zahraničí nebo se trápit nad nudnými knihami (a někdy i s nudnými učiteli). Učení může být zábava a může jít od ruky

Pokud vám učení cizích jazyků není úplně cizí, 

 

Knihy i kurzy najdete v učebně na adrese Mečislavova 7, Praha 4, Nusle, několik kroků od náměstí Bratří Synků (tramvaj číslo 6, 11, 14, 18, autobus číslo 193).

Co je vlastně Jazykový koutek?

Tento blog je o všem, co se týká jazyků, různých metod, jazykového vyučování, ale také třeba práce s jazyky. Najdete tu tipy na jazyky světové, ale taky se snažím popularizovat jazyky málo známé. Vyhledávám původní slovníčky, gramatiky nebo učebnice – tedy takové, které jinde nenajdete. Také se pídím po zajímavých diplomkách. V současné době tu najdete kolem stovky položek. Pokud byste chtěli něčím přispět – například dát k dispozici váš výukový materiál nebo diplomku, budu moc ráda.

KONTAKT

luciegramelova@seznam.cz

učebna a obchod: Mečislavova 7, Praha 4 (Nusle)

fakturační adresa a sídlo: Kaplická 210/ 23, Praha 4

číslo bankovního účtu: 2301258602/2010

IČ: 86672819

telefon: 605 275 278

Jazykový zpravodaj

Baví vás jazyky stejně jako mě? Líbí se vám články v Jazykovém koutku? Pokud zadáte svoji e-mailovou adresu, můžeme zůstat v kontaktu a já vám vždy jednou týdně pošlu novinky ze světa jazyků – nové články na blogu, jazykové zajímavosti nebo tipy na zábavnější a efektivnější učení. Také se dozvíte o akcích, které nezveřejňuji na webu.