Balkán, Kavkaz, Orient a rarity

Kromě stálé nabídky knih máme v Jazykovém koutku nově také knihovničku. Jedná se o sbírku více či méně raritních učebnic, které je možné si po dohodě vypůjčit. 

Jedná se o jinak nedostupné učebnice (arumunština, azerbajdžánština, makedonština, lotyština, litevština, albánština, gruzínština a mnoho dalších jazyků). Tyto knihy jsou neprodejné, je však možné si je zapůjčit. Řada knih není v češtině (angličtina, ruština, němčina).

Zároveň připojuji prosbu: Pokud se vám doma válí nevyužité učebnice malých jazyků a jste ochotni je vypustit do oběhu, ráda se jich ujmu!

 

 

Protože je mi jasné, že se dřív nebo později někdo zeptá: Seznam knih v tuto chvíli nemám -fajnšmekrům nezbude než se vypravit do Mečislavky. Ale i seznam bude, trpělivost 🙂

vložil/a | rubrika:

Jazykový zpravodaj

Baví vás jazyky stejně jako mě? Líbí se vám články v Jazykovém koutku? Pokud zadáte svoji e-mailovou adresu, můžeme zůstat v kontaktu a já vám vždy jednou týdně pošlu novinky ze světa jazyků – nové články na blogu, jazykové zajímavosti nebo tipy na zábavnější a efektivnější učení. Také se dozvíte o akcích, které nezveřejňuji na webu.