Kafe a deníky

  • Píšete si deník a máte pocit, že to chce novou šťávu?
  • Deník si nepíšete, ale cítíte, že v osobním nebo profesním růstu by to potřebovalo pořádný šťouchanec?
  • Last but not least: Chcete psaní deníku využít jako techniku, díky které vaše jazykové studium raketově poletí dopředu?

Pak je právě vám určen náš nový kurz , během kterého si osvojíte základní i pokročilé techniky psaní deníku a odnesete si spoustu tipů na doma.

lektorka: Martina Nosková

kde? 30.11.

kde: Mečislavova 7, Praha 4, Nusle (mapa)

cena: 550 Kč

O lektorce

Martina vystudovala anglistiku a religionistiku na Masarykově univerzitě v Brně. Deníky s většími či menšími přestávkami píše od základní školy a ráda se inspiruje u dalších deníkářů. Je hrdou absolventkou kurzů psaní deníků u Susannah Conway (Journal Your LifeThe Sacred Alone) a Crash Course on Creativity (Stanford University). Kouzlo vision boardů či dreamboardů objevila s kanadskou koučkou Jamie Ridler a v autentickém osobním psaní ji dále velmi inspirují Heather Plett (Open Heart, Moving Pen) a Hannah Marcotti (Being Mama, Spirit Style). 

Přihláška

Pokud máte o tento kurz zájem, napište mi nebo využijte tento objednávkový formulář. Do 24 hodin vám ode mě přijde potvrzení a údaje k platbě.

Vaše jméno (povinné)

Váš email (povinné)

Ulice a číslo popisné (povinné)

Město (povinné)

PSČ (povinné)

Uveďte název kurzu nebo knihy, o které máte zájem

Prosím označte před odesláním toto políčko:
[recaptcha]

vložil/a | rubrika:

Jazykový zpravodaj

Baví vás jazyky stejně jako mě? Líbí se vám články v Jazykovém koutku? Pokud zadáte svoji e-mailovou adresu, můžeme zůstat v kontaktu a já vám vždy jednou týdně pošlu novinky ze světa jazyků – nové články na blogu, jazykové zajímavosti nebo tipy na zábavnější a efektivnější učení. Také se dozvíte o akcích, které nezveřejňuji na webu.