Noc jazyků

Milí příznivci Jazykového koutku, ráda pro vás vymýšlím nové věci a většinou si dávám dost záležet s přípravou. Každý nápad dostává svou formu několik týdnů a často popíšu spoustu papíru, než to vypustím do světa. Dneska bych to ráda otočila. Mám nápad, nosím ho v hlavě už dlouhé týdny, ale nedaří se mi dát mu finální podobu. A tak mě napadlo, že bychom to mohli dotáhnout spolu. O co jde? 

V červnu bych chtěla v Mečislavce po vzoru noci kostelů i hotelů udělat Noc jazyků. Vstupné bude pravděpodobně dobrovolné na místě, nejde o komerční věc. Ideálně by to mělo být takové setkání všech language weirdos. Termín jsem zatím vybrala 14. června od 20 hodin. Je to pátek (s ohledem na mimopražské). 

Taaakže… Ta důležitá otázka zní: Poradíte mi, co byste na Noci jazyků rádi zažili a dělali? 

Budu moc ráda, když mi napíšete na luciegramelova@gmail.com nebo se zapojíte do debaty v události na Facebooku (viz Noc jazyků).

Program by byl zhruba do dvou do rána, část účastníků by mohla na místě přespat, vlastní spacák a karimatka podmínkou 🙂 Nutno nahlásit s dostatečným předstihem.

vložil/a | rubrika:

Jazykový zpravodaj

Baví vás jazyky stejně jako mě? Líbí se vám články v Jazykovém koutku? Pokud zadáte svoji e-mailovou adresu, můžeme zůstat v kontaktu a já vám vždy jednou týdně pošlu novinky ze světa jazyků – nové články na blogu, jazykové zajímavosti nebo tipy na zábavnější a efektivnější učení. Také se dozvíte o akcích, které nezveřejňuji na webu.