Vánoce v Jazykovém koutku

Mohla by to být úplně obyčejná vánoční besídka… ale nebude! Přemýšlela jsem, co bych svým čtenářům mohla nadělit jako dárek. No co asi, Lucko, mysli. Asi už tušíte. Až do 15. prosince můžete hlasovat v anketě úplně dole, jestli se na vánoční besídce chcete naučit základy italštiny, španělštiny nebo řečtiny. (Víc nemůžu sloužit, učím totiž jen tyhle tři jazyky.) Samozřejmostí je jako vždycky SWAP (výměna knížek, které donesete, za jiné, které si odnesete) a svařák.

Takže letos chci dát svým čtenářům jazykový kurz. Stylem bude připomínat moje kurzy na cesty, ale samozřejmě to vypadá trochu jinak v pěti lidech a ve třiceti. Ale nebojte, díky Evě Pěčkové a její konferenci Polygloti se nebiflují, kde se nás na španělštinu i na italštinu sešlo téměř třicet, mám vyzkoušený i relativně velký počet lidí.

A teď to nejdůležitější: Vánoční besídka se koná ve čtvrtek 19. prosince od 18 do 22 hodin. Není třeba se nikde registrovat, ani mi psát, stačí prostě přijít. Vstupné je dobrovolné, láhev vína, džus nebo křupky ideální 🙂

Vítěze ankety vyhlásím zde na stránkách i na Facebooku 15. prosince. Odkaz na událost na Facebooku je zde.

Pro ty, kteří chtějí dorazit na besídku a nechtějí se zúčastnit kurzu, připomínám, že místa máme v Mečislavce dost a určitě se tu najde místo, kde si svůj svařák můžete v klidu vypít.

Kterého kurzu byste se rádi zúčastnili v rámci vánoční besídky?

  • Italština na cesty (40%, 26 Votes)
  • Řečtina na cesty (37%, 24 Votes)
  • Španělština na cesty (23%, 15 Votes)

Total Voters: 60

Nahrávání ... Nahrávání ...
vložil/a | rubrika:

Jazykový zpravodaj

Baví vás jazyky stejně jako mě? Líbí se vám články v Jazykovém koutku? Pokud zadáte svoji e-mailovou adresu, můžeme zůstat v kontaktu a já vám vždy jednou týdně pošlu novinky ze světa jazyků – nové články na blogu, jazykové zajímavosti nebo tipy na zábavnější a efektivnější učení. Také se dozvíte o akcích, které nezveřejňuji na webu.