Moje výuka

Co dělám, když zrovna nepíšu knížky? Učím! Stejně jako před lety mám i dnes svoje skupinové kurzy i individuální studenty. Učím už 15 let a pořád učím ráda. A učit zřejmě nikdy nepřestanu, protože bych přišla o hlavní zdroj inspirace pro svůj blog i pro svoje knihy. Tímto patří všem mým studentům velký dík za to, že trpělivě snáší moje experimenty s aplikacemi na slovíčka, vision boardy a vůbec všelijakým harampádím. Ale vás teď možná víc zajímá, jestli učím s učebnicí nebo bez učebnice, kolik výuka stojí a kde se koná – nebojte, na všechno dojde.

Jaké jazyky se se mnou můžete naučit? 

  • španělštinu
  • italštinu 
  • řečtinu

Moje výuka

  • Specializuji se na intenzivní přípravu na cesty. Nebudu vás učit posílat telegram, když vím, že mnohem pravděpodobněji budete chtít zjistit heslo na wifi nebo ochutnat místní speciality. Rozmluvím vás během několika málo hodin. 
  • Učebnici vybereme přesně podle vašich potřeb. Někdo potřebuje učebnici komunikativní (víc obrázků) a někdo zase učebnici klasickou (víc tabulek). Možná se ale domluvíme, že budeme pracovat úplně bez učebnice – třeba jen s videem.
  • Cena za jednu vyučovací hodinu (45 min) je 500 Kč. 
  • Výuka probíhá v učebně v Mečislavově 7, Praha 4-Nusle.
  • Pokud je tohle přesně to, co hledáte, napište mi na luciegramelova@gmail.com nebo volejte 605 275 278.

Než se rozhodnete pro výuku se mnou…

Možná budete chtít vědět pár věcí o mně. Tak tedy…  Vystudovala jsem FF UK, obor španělština. Od španělštiny byl už jenom krůček k italštině, která se mi dostala pod kůži především díky četným studijním pobytům v Itálii. Oba jazyky, obě země miluju a dodnes si nejsem úplně jistá, jestli moje srdce tluče víc pro Itálii nebo pro Španělsko. No a a aby toho nebylo málo, časem jsem přibrala taky řečtinu. Při mateřské jsem si doplnila zkoušku úrovně C a od té doby prošlo mýma rukama několik desítek řečtinářů.

Pokud vás zajímá, co o mně říkají moji studenti, mrkněte sem.

Jazykový zpravodaj

Baví vás jazyky stejně jako mě? Líbí se vám články v Jazykovém koutku? Pokud zadáte svoji e-mailovou adresu, můžeme zůstat v kontaktu a já vám vždy jednou týdně pošlu novinky ze světa jazyků – nové články na blogu, jazykové zajímavosti nebo tipy na zábavnější a efektivnější učení. Také se dozvíte o akcích, které nezveřejňuji na webu.