O mně

Vítám Vás na svých stránkách. Rovnou Vám můžu říct, že jsem na ně pyšná skoro jako na další dítě. Chápu, moc skromně to nezní. Ale té práce, co je za tím… Takže jsem opravdu moc ráda, že čtete tyto řádky a že jste dorazili až sem. Díky.

Jmenuju se Lucka Gramelová a jazyky mě baví od dětství. Docela snadno se jazyky učím a baví mě předávat znalosti dál. Proto píšu jazykové učebnice a články o jazycích. Také radím lidem, jak se učit jazyky – ve skupinových kurzech, ale i v individuálních konzultacích. Pokud Vám jazyky nejdou tak, jak byste si přáli, a chcete to probrat, určitě se na mě obraťte. O tom, jak se učit cizí jazyky, jsem také napsala knihu: 

Celý život jsem aktivním jazykovým studentem, lektorkou jsem byla patnáct let. Znám dobře pohled lektora i pohled studenta a vím, co trápí jedny i druhé 🙂 Pracovala jsem také jako překladatelka, průvodkyně a tlumočnice. Mými zamilovanými jazyky jsou španělština, řečtina a italština.

Co je vlastně Jazykový koutek?

Tento blog je o všem, co se týká jazyků, různých metod, jazykového vyučování, ale také třeba práce s jazyky. Najdete tu tipy na jazyky světové, ale taky se snažím popularizovat jazyky málo známé. Vyhledávám původní slovníčky, gramatiky nebo učebnice – tedy takové, které jinde nenajdete. Také se pídím po zajímavých diplomkách. V současné době tu najdete kolem stovky položek. Pokud byste chtěli něčím přispět – například dát k dispozici Váš výukový materiál nebo diplomku, budu moc ráda.

KONTAKT

luciegramelova@seznam.cz

učebna a obchod: Mečislavova 7, Praha 4 (Nusle)

fakturační adresa a sídlo: Kaplická 210/ 23, Praha 4

číslo bankovního účtu: 246845927/0300 (kurzy), 2301258602/2010 (knihy)

IČ: 86672819

telefon: 605 275 278