Kartičky na slovíčka

Ve spolupráci s knihařskou dílnou Reformát jsme pro vás připravili Kartičky na slovíčka neboli flashcards – cca 70 kartiček svázaných gumičkou. A jaké jsou naše kartičky?

  • Mají praktický formát do batohu, do kabelky, do auta (10 x 6,5 cm). Jsou tak akorát malé, abyste si je s sebou kamkoliv přibalili, a tak akorát velké, aby se na ně vešly krátké věty, obrázky nebo menší myšlenkové mapy. 
  • Jsou ekologické, protože jsou zero waste 🙂 To znamená, že byly vyrobeny z knihařských odřezků, ze zbytků. Řekněme si to narovinu, prostě z knihařského odpadu. Ze stejného důvodu je každý balíček originál, balíčky se mírně liší v šířce (kolem 3 cm) i v počtu kartiček (cca 70). I proto:
  • Jsou jednoduše krásné! Použitý papír má odlišnou gramáž, strukturu, barvu. Každý balíček je jedinečný. 

Na co všechno se naše kartičky hodí?

  • Kromě slovíček také na zapisování průběžných nápadů (já si na ně například píšu zajímavosti z různých jazyků, na které narazím například při četbě a o které se s vámi chci podělit na sociálních sítích).

vložil/a | rubrika:

Jazykový zpravodaj

Baví vás jazyky stejně jako mě? Líbí se vám články v Jazykovém koutku? Pokud zadáte svoji e-mailovou adresu, můžeme zůstat v kontaktu a já vám vždy jednou týdně pošlu novinky ze světa jazyků – nové články na blogu, jazykové zajímavosti nebo tipy na zábavnější a efektivnější učení. Také se dozvíte o akcích, které nezveřejňuji na webu.