Italština – kde studovat na internetu

Začínáte s italštinou? Pak se přihlašte do mé virtuální třídy na Quizletu Italština začátečníci. S programem se snadno naučíte základní fráze a slovíčka.

Nevíte, jak se časuje italské sloveso, které jste právě našli ve slovníku? Zkuste Verbix.

Stáhněte si poslechy k základním tématům jako je návštěva lékaře nebo cestování a nakupování. Na německých stránkách GoetheVerlag (nebojte se, mluví anglicky) najdete italské poslechy k stovce témat.

 

Nevíte, jak se co vyslovuje a chcete si poslechnout několik rodilých mluvčí a porovnat je? Na stránce Forvo najdete několik tisíc italských slov vyslovených rodilými mluvčími.

Učíte se rádi formou hry? Zkuste Duolingo – připravte se ale, že italštinu tu zatím najdete pouze přes angličtinu.

Učíte se rádi s písničkami? Vyzkoušejte LyricsTraining.

Máte rádi audio knihy? Zde najdete Božskou komedii (Dante Alighieri).

Speak Italian with Your Mouth Full  je video kurz na základě angličtiny. Je zajímavý svým pojetím, každá lekce totiž obsahuje video s receptem.

La Mappa Misteriosa je seriál BBC pro studenty italštiny, jednoduchá detektivka s jednoduchou italštinou.

vložil/a | rubrika:

Jazykový zpravodaj

Baví vás jazyky stejně jako mě? Líbí se vám články v Jazykovém koutku? Pokud zadáte svoji e-mailovou adresu, můžeme zůstat v kontaktu a já vám vždy jednou týdně pošlu novinky ze světa jazyků – nové články na blogu, jazykové zajímavosti nebo tipy na zábavnější a efektivnější učení. Také se dozvíte o akcích, které nezveřejňuji na webu.